Reolink E1 Outdoor Pro

Objevte naprostou bezstarostnost se samostatností a pohodlím, které přináší naše vysoce kvalitní Reolink E1 Outdoor Pro bezpečnostní kamera. Představujeme unikátní kameru, která...
4 099 Kč
Doprava 59 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Alza.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu59 Kč95 % • 250 461 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Objevte naprostou bezstarostnost se samostatností a pohodlím, které přináší naše vysoce kvalitní Reolink E1 Outdoor Pro bezpečnostní kamera. Představujeme unikátní kameru, která...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Objevte naprostou bezstarostnost se samostatností a pohodlím, které přináší naše vysoce kvalitní Reolink E1 Outdoor Pro bezpečnostní kamera.

Představujeme unikátní kameru, která přináší záběry ve 4K rozlišení, což je čtyřikrát ostřejší než v běžném rozlišení 1080p. Tato technologie Vám umožní zachytit každý detail, díky němuž získáte absolutní kontrolu nad svým okolím.

Vysoce výkonná Wi-Fi 6 technologie unáší kameru na novou úroveň. Rychlejší a stabilnější připojení, větší pokrytí a zlepšená bezpečnost, to vše Vám kamera Reolink E1 Outdoor Pro nabízí. Ať už zvolíte 5GHz pro rychlý a plynulý živý pohled nebo 2,4GHz pro větší dosah, jste v bezpečí.

Kamera s možností horizontálního otočení o 355° a vertikálního naklonění o 50° dokáže pokrýt široký dosah klíčových oblastí. Tato vlastnost umožňuje kameře automaticky sledovat osoby, vozidla a domácí zvířata a zaznamenávat celou dráhu jejich pohybu.

Optický zoom kvalitně a ostrým obrazem zachovává důležité detaily bez nutnosti se fyzicky přibližovat k objektu. Navíc tři režimy nočního vidění (černobílé, barevné nebo inteligentní) garantují, že Váš prostor bude vždy pod dohledem.

Instalace kamery na dvoře, v garáži či uvnitř domu Vám umožní dostávat push notifikace nebo e-mailové upozornění na Vašem mobilním zařízení vždy, když se do zóny detekce dostane osoba, vozidlo nebo domácí zvíře. Tak se můžete definitivně rozloučit s nežádoucími poplachy a užít si víc klidu.

Při zjištění něčeho neobvyklého se automaticky aktivují světlomety a siréna, aby varovaly nezvané hosty. V případě potřeby je můžete aktivovat i ručně. Tato kamera je vždy po vašem boku a chrání Vás před potenciálním nebezpečím.

Reolink E1 outdoor Pro má také vestavěný mikrofon i reproduktor. Můžete jednoduše komunikovat s osobou před Vaší kamerou, a to i když jste tisíce kilometrů daleko.

Specifikace:

  • Rozlišení: 3840 x 2160 (8 Megapixels), 4 K, Ultra HD.
  • Zorné pole: Horizontalní: 94° ~ 50°, Vertikální: 53° ~ 30°.

Obousměrné audio.

Video formát: H.265.

Infračervené noční vidění – až 12 m.

Barevné noční vidění.

Inteligentní noční vidění - reflektor se automaticky aktivuje pouze při pohybu.

Nová standardní dvoupásmová Wi-Fi 6: 5/2,4 GHz.

Podpora micro SD karty až 256 GB.

Pan 355° & Tilt 0° ~ 50°.

Vodotěsná s certifikací IP64. 3 x optický zoom.

Detekce pohybu/osob/automobilů/domácích zvířat.

Auto tracking PTZ funkce.

Obsah balení: E1 outdoor Pro, bezpečnostní držák, napájecí Adapter, resetovací jehla, sada šroubků, 4,5 m napájecí prodlužovací kabel, 1 m síťový kabel, montážní šablona, návod k použití, značka videodohledu.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.