TP-Link Tapo C225

TOP 12 v kategorii IP kamery

TP-Link Tapo C225

Použití: vnitřní Napájení: adaptér Max. rozlišení (DPI): 2560 × 1440 Typ záznamu: cloudové úložiště; paměťová karta Maximální velikost paměťové karty: 512 GB Zorný úhel (°):...
1 407 Kč
Garantovaný nákup z ExaSoft.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 5 694 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek79 Kč95 % • 13 076 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta64 Kč98 % • 11 306 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 19 735 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 11 102 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta58 Kč98 % • 3 518 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma97 % • 52 918 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 39 401 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 226 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta50 Kč99 % • 912 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 61 511 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 1 597 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč95 % • 10 391 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 733 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta56 Kč100 % • 253 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč97 % • 3 420 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 5 376 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Rozlišení obrazu
2560 x 1440
Maximální rozlišení obrazu
4 Mpx
Vnitřní

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Kvalita za dobrou cenu.
    • Překvapivě dobrý obraz i v úplné tmě.
    • -

Doporučuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

Produkt jsem zakoupil z důvodů zabezpečení
    kamera ma skvělý obraz ve dne i v noci.

• , zakoupeno v suntech.cz

• kvalitní obraz ve dne i v noci
    • relativně snadné nastavení
    • prachmizerný zvuk při zpětné komunikaci
    • ukládání do cloudu je placené (ale lze využít microSD kartu)

Zásadně nečtu návody, nicméně nastavení bylo relativně triviální. Je důležité u nočního infra nastavit krátký dosah - na jednu místnost to stačí a hlavně pak nesvítí otravné světélko. Kvalita ve dne nad moje očekávání (lepší, než se zdálo z youtube recenzí), v noci taktéž OK. Kamera nebyla vidět mimo WiFi (ani při zapnutém cloudovém nahrávání), ač mám pevnou IP adresu - googloval jsem a je nutné na routeru/firewallu povolit TCP port 554, pak to začalo fungovat hned.

Zobrazení cloud vs. microSD je trochu jiné, cloud má asi nějaké výhody navíc, aby to dávalo smysl, ale jinak ty základní funkce stačí s kartou, jak se zdá. První den kamera dělala nějaké pazvuky, ale od té doby už jsem nic nezaznamenal, tak snad OK.

Mám srovnání s Xiaomi Mi 360 2k, která stojí asi tisícovku, ta kvalita je podobná, ale ke Xiaomi jsem ztratil důvěru, občas mluví čínsky, občas se po aktualizaci hýbe atd., několikrát vyděsila dceru (naposledy se pohnula, ačkoliv jsme nikdo nic s aplikací zrovna nedělali) a nastavování má složitější. Tahle TP-Link vypadá zatím důvěryhodněji, tak uvidíme.

Rozlišení obrazu
2560 x 1440
Maximální rozlišení obrazu
4 Mpx
Vnitřní

• Použití: vnitřní
  • Napájení: adaptér
  • Max. rozlišení (DPI): 2560 × 1440
  • Typ záznamu: cloudové úložiště; paměťová karta
  • Maximální velikost paměťové karty: 512 GB
  • Google Home: ANO
  • Vlastní systém: ANO
  • Tuya: ANO

Domácí bezpečnostní Wi-Fi kamera

Režim fyzického soukromí - Udržujte soukromí s čočkou blokovanou krytem, když je nastaven režim fyzického soukromí.

Inteligentní detekce a oznámení AI - Inteligentní AI identifikuje lidi, domácí mazlíčky a vozidla a zároveň rozpozná abnormální zvuky a podle potřeby upozorní uživatele.

Pan and Tilt - Poskytuje 360° horizontální zorné pole.

Chytré sledování - Sleduje objekt, přičemž jej udržuje v zorném poli fotoaparátu.

Senzor světla - Vysoce citlivý senzor světla zachycuje snímky vyšší kvality i za špatných světelných podmínek.

Zvukový a světelný alarm - Spusťte světelné a zvukové efekty, které zastraší nechtěné návštěvníky.

Obousměrný zvuk - Umožňuje komunikaci prostřednictvím vestavěného mikrofonu a reproduktoru.

Snadné nastavení - Podle pokynů v aplikaci snadno nastavíte během několika minut.

Režim fyzického soukromí

Zachovává vaše soukromí blokováním objektivu vlastním krytem fotoaparátu. 2K QHD

S velkou clonou F1,6 zachytí Tapo C225 více světla a vytvoří ostřejší snímky.

Inteligentní detekce a upozornění hytrá umělá inteligence identifikuje lidi, domácí mazlíčky a vozidla a zároveň rozpozná dětský pláč a další zvuky a podle potřeby informuje uživatele.

Lidská detekce

Všimněte si, jak se všichni pohybují v zorném poli vaší kamery.

Detekce domácích mazlíčků

Zjistěte, co dělá váš mazlíček díky aplikaci Tapo.

Abnormální detekce zvuku

Upozorní vás, když jsou detekovány abnormální zvuky.

Přizpůsobitelné noční vidění

Přepněte na 940nm IR neviditelnou LED a hlídejte své dítě bez přerušení spánku.

Senzor hvězdného světla

Vysoce citlivý snímač hvězdného světla pořizuje snímky vyšší kvality i za špatných světelných podmínek.

Chytré sledování pohybu

Přesně sleduje a sleduje objekt a udržuje jej v zorném poli fotoaparátu rychlostí otáčení až 120°/s.

Flexibilní výběr úložiště

Ukládejte nahraná videa na kartu MicroSD† (až 512 GB) nebo pomocí služeb cloudového úložiště Tapo Care**.

Zóny aktivity

Upozorní vás, když je v určitých zónách zjištěna aktivita.

Nastavení hranice

Upozorní vás, když něco nebo někdo překročí stanovenou hranici.

Zvukový a světelný alarm

Spustit zvuky a světlo jako alarm, když je detekován pohyb.

Panoramatický výhled

Vytvořte panoramatický pohled fotografováním okolního prostředí.

Obousměrný zvuk

Umožňuje komunikaci prostřednictvím vestavěného mikrofonu a reproduktoru.

Rozměry výrobku:

• Šířka (cm): 16.00
  • Hloubka (cm): 19.10
  • EAN: 4897098688090
  • Záruční doba: 24 měsíců

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 181 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Kvalita za dobrou cenu.
    • Překvapivě dobrý obraz i v úplné tmě.
    • -

Doporučuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

Produkt jsem zakoupil z důvodů zabezpečení
    kamera ma skvělý obraz ve dne i v noci.

• , zakoupeno v suntech.cz

• kvalitní obraz ve dne i v noci
    • relativně snadné nastavení
    • prachmizerný zvuk při zpětné komunikaci
    • ukládání do cloudu je placené (ale lze využít microSD kartu)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: